| LoveXtreme a întrebat:

Buna!
vreau si eu sa invat sa lucrez in windows movie maker si as vrea sa stiu cum pot taia o parte din video si cum imi pot pune vocea mea peste muzica?
si as mai vrea sa stiu: daca am facut un video si l'am salvat si am iesit in program cum pot pune din nou videoul in program pentru a'l edita din acelasi loc... eventual a scoate o parte sau a sterge o poza ( in cazul in care e cu poze)

dau FUNDA!

1 răspuns:
| Sebastian1993 a răspuns:

De taiat il poti taia cu foarfeca sau cu cutitul. sper ca ti-am fost de mare ajutor.