| 1DobreMihai1 a întrebat:

Am si eu 2 intrebari legate de melodia Titanium.
1.Cine o canta?
Adica eu vad ca la videoul oficial scrie David Guetta ft Sia dar mam mai uitat la cateva videoclipuri in care Sia nu aparea adica concerte.
2. Daca ati vazut videoclipul oficial personajul principal este o adolescenta.
Ati putea sa-mi spuneti daca stiti sau ati aflat de undeva numele ei va rog!
Dau funda +vot!

Răspuns Câştigător
| StephyMonster a răspuns:

Pai David Guetta este doar DJ, melodia "Titanium"este a lui, de pe albumul "Nothing but the beat". Daca ai observat, in toate melodiile lui nu canta niciodata, toate sunt featuring.De exemplu, in melodia lui David"Turn me on" doar Nicki Minaj canta.Sia Kate Isobelle Furler este o cantareata australiana de muzica pop si jazz, s-a nascut pe 18 decembrie 1975.

1 răspuns:
| Holocaust a răspuns:

Personajul principal nu e o adolescentă, e un puşti care se numeşte Ryan Lee.