| vladdd16 a întrebat:

As vrea sa devin Dj dar nu stiu nimic.Imi puteti spune si mie cum sa incep de la 0. De ce program de calculator am nevoie, tutoriale(sa invat cum sa combin melodii, sa mixez...) as vrea sa imi cumpar un mixer pentru incepatori (sa nu fie foarte scump) si ce alte lucrurii mai am nevoie (castii si alte lucruri)

4 răspunsuri:
| NoShit a răspuns:

Lasă-te de treabă că-i plin de d-ăştia. Mai bine cântă la un instrument.

| CarlaaSonia a răspuns:

Pai. pentru inceput ai putea folosi Virtual DJ pe calculator happy dupa care ai putea sa iti cumperi un mixer.

| djdady a răspuns:

Intra pe youtube si vezi tutoriale de mixat si sa combini melodii si vezi ca sunt pe okazii mixere de vanzare intre 50-100 lei si daca ai bani ia-ti o consola dj si eu sunt dj si nu am nici mixer nici consola, dar docamdata ma ocup de virtual dj e bun si ala daca vrei te bag pe radioul meu dj si lucram impreuna pa gratis ok