| iSeeGhossT a întrebat:

! As vrea sa stiu cum se numeste o melodie. Caut aceasta melodie de vreo 2-3luni,fara succes. Nu stiu cum se cheama, dar stiu ceva din versuri. Versurile sunt ceva de genul acesta : A one side, a one show, a onee crazyyy the de moment shaw out. Ceva de genul aceasta. Melodia o canta o fata. Cine imi spune are VOT + FUNDA + TOT RESCPECTUL MEU. MULTUMESC MULT!

Răspuns Câştigător
| Pandaaa18 a răspuns:

Asta poate. :-?

www.youtube.com/watch?v=eFXRQKYFbXE‎

| iSeeGhossT explică (pentru Pandaaa18):

Vai de capul meu, asta e TBX :X:X:X: MULTUMESC MULT DE TOT. Sa-ti dea Dumnezeu SANATATE. VOt + FUNDA! happy :X:X:X :**

| Pandaaa18 a răspuns (pentru iSeeGhossT):

Mulţumesc! :**.