| RACJDNDB13 a întrebat:

ce parere aveti despre subwoofer ul Behringher vp 1800s se aude tare cel care stiti ceva de el mar interesa pareri funda?

Răspuns Câştigător
| MateescuParker a răspuns:

Salut, daca ai posibilitatea sa il cumperi, cumpara-l, crede-ma este ff bun, tata unui prieten, si-a cumparat un altfel de subwoofer si este super. Ba chiar a venit si poltia la el si a primit amendalaughing)) Succes!

1 răspuns:
| RACJDNDB13 explică:

Mersii am deja unul de la Senia dar ma gandeam daca se aude blana afara avand in vedere ca boxele are doar 150w rms