| Ionutz578 a întrebat:

Sall, TPU ce spuneți despre acest sistem? http://m.emag.ro/boxe-genius-sw-hf5-1-6000-wood-3-173002 2101/pd/EQW13BBBM/
Vreau sa îl achiziționez pentru PC

Răspuns Câştigător
| Utilizator1234 a răspuns:

Ai nevoie neaparata de surround in filme? Ca alta utilitate nu-i gasesc (nici acolo nu-i marea cu sarea dar e ok pentru bani putini).

Pentru muzica e o aberatie ca nuca-n perete, ca n-are ce cauta un 5.1 pentru muzica inregistrata stereo. Pentru un ascultator de acareturi Genius, Logitech & co. cred si eu ca-i "super misto". Pentru mine "super misto" cred ca ar incepe de la niste Audio Physic Avantera si un Jadis Audio Orchestra + jucariile aferente.

Ca sa nu deraiem, specifica buget maxim, ce sursa de sunet le dai din PC, dimensiunea camerei si ce fel de sunet cauti. Asta daca vrei si o recomandare, desigur.

1 răspuns:
| wLt a răspuns:

E super mișto, are bass bestial, recomand.