| anonim_4396 a întrebat:

cine stie un site cu mult Dubstep Jmecher

17 răspunsuri:
| Cristi972013 a răspuns (pentru Wøodenpints):

laughing) ce site e asta prietene? ori dai un site care are dubstep mult ori taci in ***

| Wøodenpints a răspuns (pentru Cristi972013):

Nu au vrut tu dubstep jmeker? Ia d'aici.

| Cristi972013 a răspuns (pentru Wøodenpints):

Am dat click si nu se deschidehappy

| Wøodenpints a răspuns (pentru Cristi972013):

Serios? Eu cred că nu ai dat tu click cum trebuie, mai insistă, o să se deschidă.

| Cristi972013 a răspuns (pentru Wøodenpints):

straight face nu merge man

Răspuns utilizator avertizat
| MetalD a răspuns:

Dubstepul e prea jmecher sa aiba sitestraight face.

| Cristi972013 a răspuns (pentru MetalD):

Sa mori tu?
ce zici de "BeatPort"?

Răspuns utilizator avertizat
| Cristi972013 a răspuns (pentru the2k):

Nu sunt prostut pietene 1 la mana, 2 la mana "lamana" se scrie dezlegat din care stiu eu geniulehappy 3 la mana Beatport este sitehappy daca nu e site ce e raised eyebrows hai explica k tu esti geniul daca tot te dai mare, 4)la mana cred ca am mai multe conostiinte muzicale ca tine nu cred ca ai ridicat tu lumea de la masa si sa danseze toata seara cu dubstep.ul de pe beatporthappy(aici ma refer k este un site bun si cu foarte multa muzica buna) asa ca stai jos 4!

| Cristi972013 a răspuns (pentru the2k):

Si daca nu e Beatport un site jmecher de dubstep zi tu un site mai JMECHER ca Beatport-ul de dubstep happy hai k tot vad k esti tu geniulhappy

Răspuns utilizator avertizat
| Cristi972013 a răspuns (pentru the2k):

Prietene eu am dat bani ca sa invat.

Răspuns utilizator avertizat
| Cristi972013 a răspuns (pentru the2k):

Eu ma duc cu laptop si consola. big grin

| Pantic_Alberto_1997 a răspuns (pentru MetalD):

Prea adevarat frate! XD