| Biancaaaaaaaa a întrebat:

Dau funda!
Deci am auzit o melodie si in autobuz si intr-un magazin si nu reusesc sa dau de ea. Este o melodie cantata de un barbat in engleza, cred ca este de dragoste si trisa putin la cum suna cantata (P.S. nu prea stiu engleza ????), si am impresia ca nu este noua ca mi suna cunoscuta...

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Păi nu avem de unde sa ne dam seama. Multe melodii sunt triste. dă si tu un indiciu.

| Biancaaaaaaaa explică (pentru kar1GaNNN):

Altcva nu mai stiu ce. Ca i am uitat tot din versuri. Da crd ca spunea la refren Played.