| DrLaw a întrebat:

fans si amatori, daca aveti timp imi puteti spune niste piese Rock, Pop Rock Folk Metal sau Metal. Va rog sa scrieti mai multe nu doar o trupa. MS

Răspuns Câştigător
| Didyshor29 a răspuns:

Uite aici cateva trupe:
Simple Plan
Green Day
Blink 182
Skrillex
Pink
Papa Roach
Evanescence
Bon Jovi
Metalica
Queen
Sum 41
SR-71
3 Doors Down
3 Days Grace
One Republic
Voltaj
Eve 6
Compact
Blur
3OH! 3
Sper sa iti placa happy

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Didyshor29):

Ok,exceptând faptul că 90% din lista ta sunt cacaturi extra-comeciale....de când naiba Skrillex şi Pink cântă rock, şi cine te-a învăţat că Metallica se scrie cu un singur L? straight face

| wforweirdo a răspuns (pentru Didyshor29):

Metalicaaaaaa daaaaaaaaaaa!

| Didyshor29 a răspuns (pentru Woodenpints91):

Eu nu am facut lista pentru tine, ci pentru el, asa ca nu te mai baga tu ca alege ce ii placethinking

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Didyshor29):

Iar eu m-am luat de lista ta.
Încă nu mi-ai răspuns la întrebare. De când skrillex cântă rock şi Metallica se scrie cu un singur L?

| Didyshor29 a răspuns (pentru Woodenpints91):

Bun, pai sa zicem ca am uitat sa pun un L, ce faci atat haz pentru un L straight face, si a zis si,, pop", eu i-am dat mai multe trupe care imi plac mie, asemanator cu ce a spus el, asa ca nu vad de ce trebuie sa comentezi atat thinking

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Didyshor29):

1. I-ai dat doar trupe jegoase, de mâna a 15-a. Majoritatea
2. Toţi care habar nu aveţi cum se scrie Metallica, o băgaţi pe asta cu "am uitat să pun un L"
Copii făcuţi pentru corn şi lapte...

| Didyshor29 a răspuns (pentru Woodenpints91):

Daca trupele pe care le-am scris eu sunt asa de,, jegoase" de ce nu ii dai tu altele mai bune? Si pentru chestia cu,, Copii facuti pentru corn si lapte", mai bine ai vorbi in numele tauwinking asa ca nu mai comenta aiurea pentru ca comentezi prost!

14 răspunsuri:
| Frankun a răspuns:

Guns N' Roses - November Rain
Guns N' Roses - Don't Cry
Guns N' Roses - Sweet Child O' Mine
Guns N' Roses - Welcome to the Jungle
Guns N' Roses - Paradise City
Guns N' Roses - Patience

Pink Floyd - Comfortably Numb
Pink Floyd - Hey You

Ozzy Osbourne - Mama, I'm Coming Home
Ozzy Osbourne - Life Won't Wait
Ozzy Osbourne - Dreamer
Ozzy Osbourne - Ozzy Osbourne - Crazy Train

Evanescence - My Immortal
Evanescence - Bring Me To Life
Evanescence - My Heart Is Broken
Evanescence - Lithium

Flyleaf - All Around Me
Flyleaf - Again
Flyleaf - I'm So Sick
Flyleaf - Fully Alive

Adam Lambert - Better Than I Know Myself
Adam Lambert - Whataya Want From Me
Adam Lambert - If I Had You

Queen - Somebody To Love
Queen - Don't Stop Me Now
Queen - "We Will Rock You"

Bon Jovi - It's My Life
Bon Jovi - Always
Bon Jovi - Livin' On A Prayer
Bon Jovi - You Give Love A Bad Name

Metallica - Nothing Else Matters
Metallica - The Unforgiven
Metallica - Enter Sandman
Metallica - One

Nirvana - Smells Like Teen Spirit
Nirvana - Come As You Are
Nirvana - Lithium

Aerosmith - I Don't Wanna Miss a Thing
Aerosmith - Dream On
Aerosmith - Crazy
Aerosmith - Walk This Way

Paramore: Misery Business
Paramore: Monster
Paramore: The Only Exception
Paramore: Decode
Paramore: Ignorance

[:

| Frankun a răspuns (pentru Frankun):

Scuze am scris de 2 ori "Ozzy Osbourne"

| Vans a răspuns:

Si stiam ca daca ma uit pe profilu tau borasc, tot am facut-o.
Nu inteleg(is mai crea de cap de felul meu)cum dracu sa intrebi tu de rock si metal, cand eu am vazut pe profilul tau numai idiotenii?

| DrLaw explică (pentru Vans):

Pe ce profil mah?

| Vans a răspuns (pentru DrLaw):

Ăsta mă http://www.tpu.ro/utilizator/ivvp
Uită-te acolo ce muzică ai şi mai ai curaj să întrebi de metal.

| DrLaw explică (pentru Vans):

OMG ba tu esti prost daca am bagat la player in profilul meu altfel de muzica decat metal nu inseamna ca nu imi place taci ca esti varza

| Vans a răspuns (pentru DrLaw):

N-am zis eu ca nu iti place rock-ul, vezi ca esti prost.Mai citeste odata.
Totusi, nu inteleg cum poti sa asculti muzica buna in paralel cu Inna si Corina.
Esti intr-o situatie grava.