| tonynegrui a întrebat:

ma uitam pe cartoonnetwork si era show obisnuit si era episodul care mordecai trebuia sa faca o pagina web pentru margret si musculosul nuil lasa apoi au pariat si la sfarsit au pierdut.o zis ca este un joc penal apoi venea un tip cu cap de Minge de basket si vreau sa stiu melodia aia cand venea cu masina bum ceva gangster hip hop rap nu stiu ziceti-mi cum se numea

1 răspuns:
| Robert_Timofte_1993 a răspuns:

Episodul se cheama:Un show obisnuit - Episodul 46 Cosul victoriei