| IoanaAndreea97 a întrebat:

Sall, TPU! stie cineva numele canteretei care interpreteaza piesa glad you came a celor de la the wanted? am auzit varianta aceasta interpretata de ea pe care o tot dau pe la radio si vreau sa o caut pe net dar nu gasesc decat varianta canatata de trupa the wanted. Multumesc anticipat. happy dau fundita!

Răspuns Câştigător
| DeianVendetta a răspuns:

Glad You Came - The Wanted (cover) Megan Nicole - http://www.youtube.com/watch?v=abhzrY_Ynew - are 2.900.000+ vizualizări pe YouTube, presupun că asta cauți.

1 răspuns: