| Simiona3 a întrebat:

! Sunt din Dolj si vreau sa dau la liceul de muzica (canto popular) stiti cumva daca este greu/media? Spuneti-mi si mie o doina, o sarba si o hora mai usoara va rog, multumesc! (NU CONTEAZA CA SUNT DIN ALTA ZONA) merciiii

1 răspuns:
| foreveryou a răspuns:

Aici sunt sanse mici sa gasesti genul acesta de raspunsuri. nu cunosti pe nimeni de la liceul acela? cauta pe facebook, intreaba, informeaza-te! chiar daca nu cunosti pe nimeni si ti-e rusine sa intrebi fata-n fata, macar asa pe facebook ca doar nu dai in cap nimanuiwinking laughing!