| crossfires a întrebat:

Sallut TPU! Am o problema! Este o melodie pe radio (nou nouta )
si de fiecare data cand vreau sa vad cum se numeste nu apuc! Adica nu stiu cum se face ca nu mai finalul ascult. Finalul este asa : love love love, canta un barbat!
Sper ca ma ajutati fondita!

1 răspuns:
| sanki a răspuns:

Cumva asta? http://www.youtube.com/watch?v=U2j6nvwv00o SAU mai era una care se termina tot asa : love love love love love. gimme all your love tonight. now i have you and me. remember my side (ceva d genu') :|