| iuliaGirl11 a întrebat:

Sallz asi avea nevoie de ceva ajutor nu stiu daca ma puteti ajuta dar incerc:
Era o melodie si zicea " Don't say goodbye, Way way dont say goodbye" parca
Si numele melodiei era tot ceva cu goodbye si stiu ca era o fata cu parul lung si portocaliu. Si stiu ca avea un ruj rosu cam vulgar. Help me please! a si sa nu uit era cantata de fata de care ziceam si de un baiat.

Răspuns Câştigător
| Edyward a răspuns:

Fly project GOODBYE?!
nu stiu sigur, ca in melodie e o fata si un baiat( in clip)

6 răspunsuri:
| NebunaTha a răspuns:

Fly Project-GoodBye
Poftim si videoclipu :
http://www.youtube.com/watch?v=JL0q8o-IAc8&feature=related
:-*

| iuliaGirl11 explică:

Am uitat sa zic dau funda! happy

| Edyward a răspuns:

Fara funda, mie!?

| Mosh a răspuns:

Cred ca melodia era Fly Project Goodbye incearca, poate merge! Pa.

| Mosh a răspuns:

Fly Project Goodbye