| pisyoana a întrebat:

Sallz T.pe.U! ce melodii mai stiiti noi vreau vrsuri in engleza pliz mersi va dau funda

Răspuns Câştigător
| Alexxaaa a răspuns:

Inna & Enrique Iglesias - Hot
Alexinno & Starchild - Senorita
Don Omar Ft Lucenzo - Danza Kuduro versurile lor kauta pe http://www.versuri.ro sau mai usor dai pe google si scrie versuri...(melodie) si o sa-ti apara linkul si dedesubt site-ul ala cu versuri.ro

5 răspunsuri:
| Ccrysu a răspuns:

B.U.G Mafia- cand trandafirii mor
Guess Who- Decat sa minti`
Celia- It's Love
Fundoi`?:d

| S3ntimentBoY a răspuns:

Pai sunt multe ex :Mattyas :Missing you, Mattyas feat Kristina - Secret love, Alexinno & Starchild - Senorita, Dony feat Elena Gheorghe-Hot Girls... daca imi dai funda iti mai scriu happy so please funda!

| pisyoana explică:

Eu vreau versuri

| feliciapaula2 a răspuns:

Dai punda? happy