| gabytzaaa a întrebat:

Sallz TPU care e cea mai noua melodie a trupei Metalik?

6 răspunsuri:
| Cåpåċεl a răspuns:

laughingBaa fraierilor nu`mi place rock-ul si daca vreau pot sa pocesc numele cum vreau asa ca "Shut up"si in + e pentru o prietena de`a mealaughing

| Thunderstruck a răspuns:

Ce copil cum sa faci ma din "Metallica" - "Metalik" cum a zis si @Sataninside. sa te scuip in ochi du-te drecu de aici cu formatiile tale "rock'n'roll"

| Thunderstruck a răspuns:

@ZozoKyD hai ca te-ai facut de ras laughing
ps: fraiera esti tu \m./
ps2: din 7 raspunsuri nai primit nicio melodie daca nu stii sa scrii laughing

| Borgir a răspuns:

ZozoKyD asculta din ale tale atunci de la mine ai luat un stupid virtual dar probabil ca vei avea parte de mai multe in viata reala.

| itisnothingbutsomefeelings a răspuns:

Metalik? hai frate.ba in p'u'l-a mea suntem in Romania...de ce nu putem scrie cu "C"? este METALLICA nu metalik...esti incuiat/a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista trupa "Metalik", exista doar "Metallica"