| R9kitty a întrebat:

Sallz TPU! Va rog sa imi spuneti cum se numeste melodia asta:
http://www.trilulilu.ro/BuBuLLiNnA/584502a95765b1
Mi se pare ff cunoscuta, asa ca va rog sa ma ajutati. Bye:*

3 răspunsuri:
| R9kitty explică:

Pai eu cred ca e o melodie... si ma gandeam ca cineva imi va spune cum se numeste... este dintr-o reclama de pe protv international si doar atat da din ea.

| ionnik a răspuns:

E dintr-o reclama de pe protv international, dar cum se numeste thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in primul rand nu am inteles nimic.In al doilea rand aia nici nu e o melodie.Macar daca ai fi stiut un vers.