| perfectman a întrebat:

Salu tuturor! Am alcatuit niste versuri si am scris un mesaj catre MEDIA PRO MUSIC, dar mi-au spus sa le trimit un demo. Ce inseamna asta, sa cant o piesa oarecare si sa le-o trimit, sau sa cant piesa pe care am alcatuit-o? Va rog am nevoie de ajutor, Dau FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| Titanos a răspuns:

Asta e o problema.Pentru a te putea azuta trebuie sa stiu ce gen de muzica este melodia :Rock Jazz Dance etc.
Dar cel mai bine cauta pe net o melodie care o canti perfect si baga partea instrumentala a melodiei impreuna cu vocea ta.
Cad despre funda mi-o dai te rog.

8 răspunsuri:
| CNicoleta a răspuns:

Imi dai si mie piesa, te rog! puppy dog eyes

| Titanos a răspuns:

Poti trimite oricare piesa dar te sfatuiesc sa o trimiti pe cea scrisa de tine. Poate postezi si tu versurile pe site. Funda?

| Denis470 a răspuns:

Oamenilor DEMO inseamna sa le trimiti un CD cu melodia pe care o canti (sau poezia pe care o reciti).

| maya202 a răspuns:

Si miee pls!

| ๓єlเเ a răspuns:

Imi dai si mie piesa puppy dog eyes

| perfectman explică (pentru ๓єlเเ):

Cand o s-o termin, ti-o dauhee hee)

| perfectman explică:

Pot sa si cant, nu am o super super voce, dar e destul de bunawinking pai nu am instrumental la versuri, sa cant asa, sa fie numai vocea mea pe fon?

| perfectman explică (pentru Titanos):

Ti-o dau ti-o dau big grinDD mersi de ajutorhee hee)

| Titanos a răspuns (pentru perfectman):

Asta e o problema.Pentru a te putea azuta trebuie sa stiu ce gen de muzica este melodia :Rock Jazz Dance etc.
Dar cel mai bine cauta pe net o melodie care o canti perfect si baga partea instrumentala a melodiei impreuna cu vocea ta.
Cad despre funda mi-o dai te rog.