| HelloWirus a întrebat:

A aparut o melodie noua foarte frumoasa. Este house combinata. Este data foare mult pe posturile de radio. Cum se numeste? La un moment dat canta un barbat in alta limba ceva. araba.cred. Este foarte frumoasa melodia. Va rog frumos spuneti- mi si mie cum se numeste dau fundita si vot.PS : nu este calendaria

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Angiutssa a răspuns:

Dumnezeule...oare tu chiar nu realizezi ca toate melodiile "house" sunt aproape identice? Nu auzi in majoritatea melodiilor "I'm on fire, take me higher!"?! Concluzia:nu avem cum sa ghicim.Nu ai scris nici macar un vers, un cuvant, nimic.