| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Am 13 ani. Sunt chitarist. CAUT TRUPĂ! Care să cânte rock, metal, excluse trupele care cântă pop.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu ti-as sugera sa postezi intrebarea asta la scoala unde inveti tu, ca de acolo pot veni prietenii cu care ai putea canta, ori pe FB ( daca ai FB).
Nu te ajuta cu nimic sa -ti spuna unul din capatul tarii, ca este bucuros sa cante cu tine, ca-i imposibil sa faci o banda cu lumea adunata din diverse orase, mai ales ca ai 13 ansiori si nu te poti deplasa nicaieri.

Vezi ca-n fiecare oras din tara exista un Club al copiilor, unde poti merge si canta, alaturi de copii de varsta ta!

| sarxxryy5 a răspuns:

Eu! Sunt toboșară și am aproape 14 ani, din ce oraș ești?