| Razvanalexx a întrebat:

Salut, am 14 ani si sunt rapperul clasei mele, toti imi spun deja Eminem si unii miau pus o porecla,, ChinaTown" deoarece am ochi de chinez, am ureche si voce muzicala pentru rapp, si de aia am aceste porecle, dar as vrea si tupeul necesar pentru a urca pe o scena de la mine din oras, am avut o data ocazia cu 2 baieti dar n-am vrut,+ mama mea care e politista si unii poate stiti ce cred politistii despre rapperi, si nu stiu ce sa fac, am nevoie neaperat de sfaturile voastre... cateodata cand imi repet melodiile compuse ma gandesc ca nu las pe nimeni in calea mea dar nici nu vreau sa fiu certat cu familia mea din cauza asta...

Răspuns Câştigător
| WarmHeart a răspuns:

Mama ta trebuie sa te sustina in orice ai face (in afara de droguri), vorbeste cu ea (intre 4 ochi), spune-i ca asta e ceea ce iti doresti tu. Eu sper ca v-a intelege. Sarbatori fericite. pop:*

3 răspunsuri:
| Kosmin19 a răspuns:

De ce ai fii certat de familie din moment ce-ti face placere sa faci chestia asta continua explica-i mamei tale si te va intelege. Daca te va intelegelaughing

| Ewelyne a răspuns:

Atât timp cât faci ceea ce-ți place nu văd de ce nu e okey... Doar încearcă să vorbești cu ea. Sigur te va înțelege. happy ^.^

| ASDFmovie a răspuns:

Spune-i mamei tale despre asta si veti hotara voi ce si cum o sa fie