| Mary012 a întrebat:

Salut am 15 ani sunt baiat si imi plac aproape toate genurile de muzica.Printre ele se numara : populara,usoara, ascult si manele dub step dein toate.

Voua ce muzica va place?
Sunt singurul caruia ii place muzica populara?

3 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Si mie imi place cam orice gen de muzica.Ascult si populara, dar mai mult la petreceri.

| AbigailCiobotaru a răspuns:

Eu nu ascult foarte multe genuri muzicale. Cam 90% din ce ascult eu este muzica clasica, vreo 5% este kpop, 2%rock, 2% indie si 1% dub step. Muzica populara nu ascult, nu pentru ca nu-mi place, doar pentru ca nu ascult muzica romaneasca de orice fel, nu ma reprezinta pur si simplu. La inceput am ascultat doar pian contemporan si am inceput incet incet sa ascult si compozitori clasici, iar acum imi plac foarte mult.

| TheIceFury a răspuns:

Salut, mie unul imi muzica rock, usoara si putin dubstep.
Fiecare cu gusturile lui happy
Si apropo, e normal ca nu esti singurul caruia ii place muzica populara.
Funda? big grin