| dragosboss1990 a întrebat:

Am auzit acum 2 zile pe Kiss TV o melodie dar nu mai stiu cum ii zicea stiu doar ca melodia avea acelasi nume ca si al formatiei/artistului care o canta happy daca stie cineva sa ma ajute, imi place foarte mult melodia...

3 răspunsuri:
| Ozdogan a răspuns:

Stiu :)) si mie mi s-a intamplat.In loc de melodie scrie numele artistului.Eu asa am vazut:Delia-Wella Wella
asta: http://www.trilulilu.ro/muzica-house/phelipe-feat-dj-bonne-mikaela-2012
eu pastea le stiu carora nu le-a dat numele melodiei.

| madutzu47 a răspuns:

One Direction-One Thing?

| dragosboss1990 explică (pentru madutzu47):

Nu e asta, multumesc oricum happy