| DjBattle a întrebat:

am auzit ca este o programa cind de exemplu nu stii cine cinta melodia si nici cum se numeste dar cu programa asta le gasesti, cum se numeste programa? de unde o descarc?

3 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Încerca cineva să râdă de tine. Nu există un asemenea program care să-ţi caute melodii.

| DjBattle explică:

Fie si pea ta...informeazate mai bine si vei gasi, deoarece exista :p happy

| Simiiiiii a răspuns:

Cu cei care vor sa afle cum se numeste melodia care canta pe profilul cuiva sau dintr-un comentariu, cea mai simpla metoda este sa isi instaleze extensia FlashBlock la Mozilla Firefox. Odata activat flashblockul nu mai apare niciun player pe profil, in locul lui aparand o fereastra care il mascheaza.; x
Bafta:*