| anonim_4396 a întrebat:

Stiti vreo programa online sau sa o descarc, nu conteaza care e ca piano, si poti cinta la ea ca la pian, cu tastatura! sa ma pot inv a cinta...pls daca stiti

Răspuns Câştigător
| Blagandrey a răspuns:

Nu prea stiu cat o sa inveti pian de pe tastatura daca vrei pian poti merge la o scoala de muzica sau iti cumperi o orga si iti iei un profesor. Inafara de Virtual piano de pa Google nu stiu unu mai bun. Si de aici poti lua niste melodii si sa le inveti pe virtual piano
http://virtualpianomusic.blogspot.ro/2011_04_01_archive.html.