| Gabiii_5091 a întrebat:

Salut, am auzit de cateva ori o melodie foarte tare, e cantata de o tipa in engleza impreuna cu o voce de barbat, asta canta in chineza, piesa e house si am auzit-o pe Zu, la Zu mix. Stie cineva, sau are idee? Multumesc

6 răspunsuri:
| mihaelutzamy a răspuns:

Poate e mossano-zingarinho

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nicolae Guta feat. Printesa de Aur - Valoarea mea

| pknike a răspuns:

Cheap Levis Shoes, Cheap Polo Shoes, Gucci Sneakers

Cheap Levis Men Shoes Paypal ( www.pknike.com )
Wholesale Dolce Gabbana Shoes ( www.pknike.com )
Cheap Air Jordan Sneakers Paypal ( www.pknike.com )
Cheap Sell Polo Men Shoes ( www.pknike.com )
Discount Puma, Lacoste Trainers ( www.pknike.com )
Authentic Men & Women Footwear ( www.pknike.com )
Paypal Gucci, Prada Sneakers For Sale ( www.pknike.com )
Cheap ED Hardy, Supra Shoes New ( www.pknike.com )
Cheap Discount D&G, Evisu Sho
Paypal Wholesale Coogi, Armani Shoes ( www.pknike.com )
China Supply Timberland Women Boots ( www.pknike.com )
Cheap Mauri, Hogan Shoes Dealer, Fanchiser Prada Shoes, Gucci Shoes China Market Wholesale Sandals s, T-shirts, Purses ( www.pknike.com ), Jean

All Products High Quality + Lowest Price!
Our Website: http://www.pknike.com ( Accepted Paypal Payment )
Mail: pknike888@yahoo.com.cine

| Gabiii_5091 explică:

Nu e Mossano sad, acolo se aude doar cateva cuvinte, dar la piesa asta sunt versuri big grin orcm multumesc...
altcineva thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal, am vazut si la MW ca intrebi de mel, e cea cu i believe in the united sau ceva de genu; mie mi se pare ca nu e chineza, posibil indiana pentru ca la un moment dat am auzit indian boy, am cautat-o si eu f mult. nu vreau sa te incurc da eu asa am inteles.mai cautwinking

| Gabiii_5091 explică:

Da asa e, la un moment dat spune si „I belive in the united" tipa big grin. Sunt prea birocrati sa raspunda pe site la ZU. Orcum multam fain „anonim" si poate gasim melodiawinking