| Gabiii_5091 a întrebat:

Salut, am auzit de cateva ori o melodie foarte tare, e cantata de o tipa in engleza impreuna cu o voce de barbat, asta canta in chineza, piesa e house si am auzit-o pe Zu, la Zu mix. Stie cineva, sau are idee? Multumesc happy

9 răspunsuri:
| Elle a răspuns:

George Hora & Maria Carstea - Call from Japan

http://www.youtube.com/watch?v=6OcPkf13Wk4

?

| .:.:.Sn0f0 eXtasy`.:.:. a răspuns:

Star Child feat Sunrise INC-Lick shoot`

http://www.youtube.com/watch?v=uyWvGeq6Cdg

| traficanta a răspuns:

Cumva Indianotech? Nu stiu am zis si eu big grin

| Gabiii_5091 explică:

Nu este niciuna, oricum multumesc de raspunsuriwinking
tipa care canta spune, la un moment dat:„i belive in the united"... idei ceva? funda raspunsului castigator happy

| Gabiii_5091 explică:

Mda, asa e sad
si am intrebat peste tot... nu mai zic cate „vorbe bune" am lasat la MW, dar tot degeabastraight face. Parca nu stiu ce mare scofala e daca imi raspundeau la intrebare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pare ca nu stie nimeni de ea sad
parca am inteles ceva de genul: i believe in friend/friendship, i believe in united..., so take my hand my indian boy. am cautat toate variantele de la versurile astea da nimic, vreau sa completez tracklistul Zu mixwinking dar nimic nimic no talking