| Dearness20 a întrebat:

Am auzit de curand o parte din instrumentalul de la o melodie si mi-a placut.Problema este cu nu gasesc melodia. Am intrebat mai multe persoane daca stiu cumva despre ce melodie este vorba, dar mi-au spus ca e de la o manea..parca "marita-te cu mine" de Vali Vijelie, daca mai tin bine minte.Nu mi s-a parut a fi o manea.(nu le am cu manelele,dar chiar nu parea a fi una). Stiti cumva daca ritmul de la maneaua aia a fost plagiat/copiat dupa o alta melodie? Daca stiti, va rog sa imi dati originalul. Multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| RoyDupuis a răspuns:

Da, este! Dar nu stiu sa-ti spun melodia originala...

| Dearness20 explică (pentru RoyDupuis):

Bine,multumesc pentru raspuns! Macar acum stiu ca exista un original.