| andynoss99 a întrebat:

Salut am auzit la utv hd o mel fff frumoasa care avea prin ea cuvintele "o raza de soare " sau "o raza de lumina". Ajutati-ma! dau funda( mel este in romana)

10 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

La "Dragoste şi sex"?

Oare de ce s-au mai "inventat" acele CATEGORII de postări?

Postează la categoria potrivită, în caz contrar ţi se poate suspenda contul.

| andynoss99 explică (pentru bursuc001):

Stii eu as pune acolo dar nimeni nu raspunde

| bursuc001 a răspuns (pentru andynoss99):

Te înţeleg, dar acesta NU este un motiv ca să ÎNCALCI Regulamentul!

| andynoss99 explică (pentru bursuc001):

Nu am incalcat nimic!

| bursuc001 a răspuns (pentru andynoss99):

CITEŞTE :

http://www.tpu.ro/termeni-si-conditii
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Ca să nu mai vorbim de faptul că în momentul postării te întreabă la ce categorie se încadrează postarea ta şi îţi cere "confirmarea"...

Dar nu-i nici o problemă, dacă tot "insişti", o să-ţi raportez întrebarea şi va fi ştearsă!

Iniţial ţi-am explicat în mod civilizat că ai greşit categoria, presupunând că nu ai ştiut - dar văd că o faci INTENŢIONAT...