| CrisTinasss a întrebat:

Am auzit mai de mult o piesa care suna asa la refren " let me, let me, let me, let me get your number..." si mai departe, tot in refren era ceva de genul " want you be my doctor?"....ideea e ca nu stiu cine canta piesa si nici cum se numeste! Va rog, cine stie sa imi spuna, ca imi trebuie neaparat! Va multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Asta ar fi?

Dont Let Me Get Me With

http://www.youtube.com/watch?v=K_t9AA3Z4PE

| CrisTinasss explică:

Nu este melodia lui Pink. O interpreteaza sigur o cantareata de la noi, si melodia a de club. Nu are nimeni nicio idee? sad