| Some0ne a întrebat:

Salut`! am auzit o melodie de`a lui Miley Cyrus ce suna cam asa:
Yesterday's gone / We gotta keep movin' on (scuze daca gresesc)
cine stie cum se numeste?
funditssssa mare love struck

Răspuns Câştigător
| LoL a răspuns:

Melodia se numeste I'll always remember you http://www.youtube.com/watch?v=mDswV8vl0ZQ uita te pe la minutul 0:39 acolo sunt versurile pe care le ai auzit u

4 răspunsuri:
| ZoeyMe a răspuns:

Hannah Montana/Miley Cyrus/Destiny Hope-I'll Always Remember You

| RoOoZ a răspuns:

Salut! Melodia se numeste I'll always Remember you

| 0whatever0 a răspuns:

Eu vreau o fundita micasmug ...sa mi-a prezinti si paia mare ca nu o stiulaughing))

| Minzyy a răspuns:

Hellohappy`` Mel este de "Hannah Montana" si se num I'll Always Remember YouhappySper ca te-am ajutatpuppy dog eyes