| Andutzu01 a întrebat:

Am doua discuri originale Luciano Pavarotti si as vrea sa le vand. Cat ar costa un disc acum? Multumesc.

3 răspunsuri:
| francut a răspuns:

Discuri de vinil? La noi, nu sunt apreciate, dar am vazut ca in strainatate se dau bani grei pe asa ceva.
Orienteaza-te dupa anunturile de pe site-urile de vanzari. Eu am vazut intre 20 si 30 de lei.

| KeyoAsurame a răspuns:

Un disc original poate ajunge pana la 60-70 ron nou iar un set intreg poate ajunge pana la 500 ron, mult succes

| KeyoAsurame a răspuns:

Dar un disc cumparat in strainatate poate ajunge la 17 dolari cel mai iesftin iar cel mai scump la 1500 dolari cred