| Ambassaderåd a întrebat:

Am facut un nou mix [club] >- http://www.youtube.com/watch?v=IPVLd2ZbcpY ce parere aveti :D? Daca iti place, copie linkul si da veste in tara :). mc ^:)^

Răspuns Câştigător
| Cretaker a răspuns:

Don't mind me, dar daca nu's prea discret... ce soft folosesti?

1 răspuns:
| Ambassaderåd explică:

Salut, folosesc cunoscutul Virtual Dj. Nu cel cu free 20 de zile, ci cel cu full- original pro 6winking. L-am cumparat de un tip care la randul lui l-a cumparat de pe net [cd, carti, etc.]