| kingbear95 a întrebat:

Salut, am fost de curand la un gratar si se auzea de la cineva o melodie populara cantata de o femeie pe ritm banatean (cred ca era live). "Iar e dimineata afara/ Si eu ma petrec de aseara". Am gasit melodia dar e cantata doar de barbati. Daca stie cineva unde o gasesc cantata de femeia respectiva as fi recunscator. Mersi! happy

2 răspunsuri:
| Lulu0101 a răspuns:

Andreea Voica cred ca, cânta aceasta melodie.
In live-urile ei de la nunți de pe YouTube ar trebui sa o găsești.

| kingbear95 explică (pentru Lulu0101):

Am cautat, am ascultat cat am putut dar nu am dat de ea. Ma gandeam ca stie cineva exact live-ul respectiv. Multumesc!