| UMadBrah a întrebat:

Salut.Am fost la concert parazitii in 7 oct si la sfarsit au pus melodia lor noua(care urmeaza sa apara)stie cineva cum se numeste sau daca existe vreun video teaserbig grin? mersi

3 răspunsuri:
| aly112 a răspuns:

Buna.
Sa te ajut poate este Parazitii - Arde sau Parazitii - Toate-s la fel.

Fundita?

| aly112 a răspuns:

Parazitii - Arde

FUNDA?

| UMadBrah explică:

Aaaaaaaaaaaaaaaaa.eu ascult 1 ora de parazitii in fiecare zi...crede-ma melodiilea alea le stiu de mult.o melodie care inca nu a aparut...a fost pusa doar odata la concert in cluj.deci scuze fara fundita