| DanielT a întrebat:

Am gasit un program pe nume Awetoy, iar acest program este un fel de pian virtual.
Am gasit notele pentru melodia de la Mortal Kombat pe YouTube si acum caut pentru Piratii din Caraibe-He's pirate.
Acestea sunt notele pentru melodia de la Mortal Kombat : YYIYOYPO-IIPI]IPI-TTUTITOI-RRYRURIU-YYIYOYPO-IIPI]IPI-TT UTITOI-RRYRURIU-YYYY­TI-YYYYTE-YYYYTI-YYYYYYY-YPYIY7YIY 7T-YPYIY7YIY7T-YPYIY7YIY7T-YPYITTTTYY.

Ma poate ajuta cineva sa gasesc notele pentru He's Pirate?
Mersi anticipat!

1 răspuns:
| aleahimk a răspuns:

Buna! uite aici :Main Rift (play twice)

e t y y - y u i i - i o u u - y t t y - e t y y - y u i i - i o u u - y t y - e t y y - y i o o - o p P P - p o p y - y u i i - o p y - y i u u - i y u

Interlude

y y u i o - p i y e - P i y E - e E e - p p p P p - o o o o p - p p p p P p - i i u y

Solo Part

y u i - o p o - i u i - o p o - i o p - p o u - i u y - u t y - y u i - u i o - i o p - o i y - y u i - o p P - y o i - o u y

Ending part 1 (play twice)

u t p P p p p p o - o i u i u T

Ending part 2 (play twice)

p P p p s p o - o i u i u T

Iti las si un link sa vezi pe youtube. :)
http://www.youtube.com/watch?v=tme-jYZh6lM