| sasuke933 a întrebat:

Salut, am nevoie de ajutorul vostru, particip la un concurs de karaoke, si nu stiu ce sa cant mai exact am nevoie de doua melodii, mentionez ca sunt baiat, si poate gasiti ceva super care as putea sa cant, nu vreau glume, vreau sa fiti seriosi

6 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Ti-as putea recomanda 100 de melodii, dar daca nici una nu iti va placea, tot degeaba. Muzica ține de gustul fiecaruia, in consecinta, nu stiu ce sa-ti recomand.
Sfatul meu este sa inveti doua melodii care iti plac foarte mult, si care sunt accesibile vocii tale. Odata ajunse la sufletul tau, vei invata si usor, si bine.
Bafta!

| sasuke933 explică (pentru foxsilver):

Mersi

| foxsilver a răspuns (pentru sasuke933):

Cu placere!happy

| CuteCurly a răspuns:

Poti sa canti Impossible-Shontelle si One Thing-One Direction. Sunt niste piese foarte dragute!

| sasuke933 explică:

Ma gandeam daca ar fi sa cant Bruno Mars grenade, si demi lovato skyscraper ce ziceti?