| mamandarinka95 a întrebat:

am nevoie de melodii pentru revelionin limba romana...cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| cosmin2aprilie a răspuns:

Whats Up feat. DeMoga Music - La multi ani 2014 deepcentral sus pana la cer andra atata timp cat ma iubesti

2 răspunsuri:
| maya00sel8cookie a răspuns:

Crbl-petre,Lora-puisor,Ami feat grasu xxl-deja vu

| konopi999 a răspuns:

1. Ştefan Bănică - S-o facem lată! 2. Loredana - Zig Zagga3. Hi-Q - Gaşca mea4. The Black Eyed Peas - I gotta feeling5. Bob Sinclar - Rock this party6. Shakira - Hips don't lie7. Eddie Murphy - Party all the time8. ABBA - Dancing Queen9.Los del Rio - Macarena10. Lou Bega - Mambo no. 5