| BGI a întrebat:

Am si eu nevoie de o melodie, o are cineva ca muziton, dar nici el nu mai stie cum se numeste. Este o melodie house, iar prin versuri este ceva de genul: "got no memories to hold on, watching me ( sau you, nu stiu exact ) for all night long". Funda pentru primul raspuns bun.

2 răspunsuri:
| BGI explică:

Http://www.youtube.com/watch?v=lUy-xgH9r1s nevermind, found it :D era watching me fall on my own :D Imi pot da funda singur? :)) =))

| LolNope a răspuns:

Ela Rose No U No Love
Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!