| Ciornei1234 a întrebat:

Am si eu o problema, poate ma puteti ajuta. Ma gandesc sa imi iau un sistem home cinema 5.1 dar vreau sa il pun la pc. Il pot pune? Trebuie sa fac ceva modificari la el ca sa mearga la pc? Are mufa jack sau imi trebuie adaptor pentru mufe?

1 răspuns:
| FirstplaceXXX a răspuns:

Cand iti achizitionezi un sistem 5.1 primesti toate mufele necesare. Depinde mult de placa audio. Recent mi-am cumparat o placa de sunet dedicata doar pentru 5.1. Poti sa il pui si ca 2.1 si asta se poate la toate placile audio, dar 5.1 trebuie sa ai placa necesara. 5 iesiri