| LoquitaSeMutaInViataReala a întrebat:

am un mp3 si anume asa: http://www.google.md/......tp?/imgres 1&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=133&vpy=434&dur=1163&hovh=184& hovw=274&tx=210&ty=107&oei=aRFhTb_IIsX6lwfdmt3mCw&page=1 &ndsp=28&ved=1t:429, r:21, s:0&biw=1280&bih=709

din pacate, nu lucreaza, adica ar trebui sa dea din ochishori cand se incarca, sau sa cante cand ii pun castile, si el nnu face aceste lucruri :(((( ma ajuta cineva? ce pot sa fac ca sa lucreze?

1 răspuns:
| AℓєLoveD a răspuns:

...du-te de unde l'ai cumparat si intreabai pe aia
sper ca te-am ajutat cu ceva
succes!