| r4uL a întrebat:

Salut ...am vazut din intamplare la stiri un reportaj despre Shakira...cum facea baie intr-o fantana arteziana din Madrid pentru noul ei videoclip Loca ft Dizzee Rascal ( pentru cei care nu cunosc melodia dati click http://www.youtube.com/watch?v=KewfYKJy8YU ) fara asi cere voie dela primarie, si din aceasta cauza primaria o da in judecata. Acum dupa parerea voastra pe cine ar trebui sa dea in judecata :))? Pe Shakira sau pe Managerulei?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Nu ar tr sa fie judecat nimeni! :...in loc sa se ocupe de infractori ei o ancheteaza pe shakira!

2 răspunsuri:
| Gicone a răspuns:

Pai pe cel sau cea care au pus-o, ea nu are vina!

| Andrei1496 a răspuns:

Eu cred ca pe managerul ei