| Tofan_Marius_1999 a întrebat:

Salut as avea nevoie de o melodie de fundal pentru un proiect powerpoint.Proiectul este cu un album foto cu poze de la scoala cu colegii mei de clasa asa ca vreau ca melodia sa se potriveasca
temei... daca nu gasiti o melodie puteti sa imi puneti si un negativ ceva.Multuesc.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| SilviaOVM a răspuns:

Salut! Poti sa incerci aceste melodii, desigur, daca iti plac : Rihanna-Take a bow; R5-Loud; R5-Pass me by; John Legend-All of me; Jess Glynne-Rather be. Bafta!