| DenisIonut01 a întrebat:

as dori un program de taiat muzica mp3 usor de lucrat cu el. (am muzica de pe youtube si ma deranjeaja intro acelea cu catmusic sau rotton, kontortv etc ^_^ Multumesc!

P.S : nu vreau raspunsuri gen cauta pe google deoarece am cautat si nu am gasit si as prefera un program la sigur am instalat deja vreo 4 programe si nu am reusit sa ma descurc cu ele printre care doua se numea audicity si audio dub de la dvdvideosoft free studio.

14 răspunsuri:
| Delicacy a răspuns:

RealPlayerTrimmer

| DenisIonut01 explică (pentru Delicacy):

Nu e bun sau nu ma descurc cu el sad lasati am rezolvat intr-un fel happy

| Delicacy a răspuns (pentru DenisIonut01):

Ciudat,la mine merge destul de bine. thinking

| DenisIonut01 explică (pentru Delicacy):

Poate o fi bun dar eu nu am gasit decat functionalitate de player normal, adica redare muzica si atat. Probabil nu ma descurc eu cu el mersi mult oricum

| Delicacy a răspuns (pentru DenisIonut01):

Eu l-am descărcat de aici: http://eu.real.com/realplayer/
Într-adevăr,are şi funcţionalitatea de player normal, dar vezi că în meniul Start, All Programs, o să-ţi apară acolo toate utilităţile de la RealPlayer...inclusiv Trimmer şi Convertor.

| dracu14 a răspuns:

Audacity,e foarte simplu de folosit bagi melodia in program, selectezi partea care vrei sa o steri ii dai delete si gata ii dai export si salvezi

| DenisIonut01 explică (pentru dracu14):

Da dar nu imi export-eaza mp3 ci.aud am incercat sa bag plugin dar imi da error, nu mai conteaza oricum am rezolvat intr-un fel problema ^_^

| CRISS69TM a răspuns:

Mptrim.este mic, foarte simplu de folosit.varianta gratis este pentru melodii de pana la 7 minute.sigur te vei descurca. daca ai nelamuriri te ajut.succes.eu i-l folosesc de mult.

| DenisIonut01 explică (pentru CRISS69TM):

Nu e bun...

| CRISS69TM a răspuns (pentru DenisIonut01):

Spune si de ce.doar ca nu stii sa-l folosesti? este cel mai simplu posibil.si nu cred ca l-as folosi daca nu era bun.

| Octavian003 a răspuns:

Mp3 cutter il folosesc si ma descurc bine cu el.

| valentin0cibotaru a răspuns:

Downloader youtube

| DEVIL32 a răspuns:

Mp3 direct cut sau Cool Edit Pro happy Ambele sunt super ok pentru ceea ce ai tu nevoie. Ambele au fost testate de mine de-a lungul timpului. Eu folosesc Cool Edit chiar si acum