| ħąρργ ρέσρІέ ĥáρργ fąċėŝ a întrebat:

Salut as vrea niste versuri pentru o melodie dar nu stiu asa ca incerc sa vad daca voi stiti dar sa nu fie luate de pe net si sa nu fie dinacelea tristehappy
Dau fundita:*

2 răspunsuri:
| ✿puffa✿ a răspuns:

Vrei sa te apuci de cantat?laughingoricum versuri poti face dar in romana sau in engleza?
Daca in engleza trebuie sa le compui singura/singur...
Daca in romana te pot ajutawinking

| Teddy_6725 a răspuns:

Si eu de la o perioada am inceput sa scriu cantece. Poti scrie despre persoanele pe care le iubesti, despre ceea ce te inspira, despre animalele tale (daca ai) dau despre cum e viata pur si simplu.Trebuie sa ai macar cateva ideei...lumea e mare.Cya