| UnAltAnonimCelebru a întrebat:

Salut, am nevoie de niste versuri de Hip-Hop pentru a crea o melodie, dar sa nu fie luate de pe net. As vrea sa fie inventate de voi.

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Mult noroc în a aștepta...

| Mariu0699 a răspuns:

Pai. In primul rand daca vrei ajutat, trebuie sa ne dai un subiect, o baza, ceva, ca sa stim de unde sa incepem. Poti sa te gandesti la o piesa funny, o piesa in care sa te descarci, o piesa serioasa. Si multe altele.
Dar cel mai bine e sa o faci singur, pentru ca daca vei avea succes, ar fi doar multumita noua si nu ar fi corect?
Sau poti incerca cu asta?

Nu ma descurc, am intrat aici ca sa ma ajutati
Cu niste versuri pentru o piesa, dar nu ma injurati
Acum sa-mi scrieti versuri dar sa fie cat mai buna
Apoi, o citesc, o invat, o cant si sa vad cum suna.

Acum nu prea imi vine nimic in minte si imi vine naspa sa o scriu aici decat pe foaie, poti continua tu. Bafta?

| Andreeiy a răspuns:

Versuri despre ce? Sunt dispus să te ajut, dar dă-mi un subiect

| UnAltAnonimCelebru explică (pentru Andreeiy):

Despre copilarie sau bautura, droguri

| UnAltAnonimCelebru explică (pentru Andreeiy):

Ai putea sa mi-o trimiti intr-un mesaj privat? Mersi.