| Mada2196 a întrebat:

As vrea sa imi dati si mie cateva exemple de melodii mai noi pentru a alege un nou ton de apel, m-am cam plictisit de toate, dar sa fie destul de noi. Va rog, multe exemple. Dau Fundaaa! pup:*

2 răspunsuri:
| freehugs a răspuns:

Dev-In the dark...incepe misto!

| Denisuky a răspuns:

Man down de la Rihannna, Judas de la Lady Gaga, Money maker de la Dj Sava si Raluka, Rain over me de la Pittbul si Mark Anthony, Dirty dancer de la Enrique Iglesias, Down on me de la Jeremih si 50 Cent, Right there de la Nicole Sherzinger si 50 Cent, Coconut tree de la Mohombi, Yeke yeke 2011 de la Mory Kante si Loverush UK, Marionette de la Anthonia, Dream girl de la Smiley si cam atat happy plzz funda