| valy a întrebat:

Ce muzica mai noua aveti in comp care va place mult? eu is foarte plictisit de muzica mea... dati-mi si mie cateva exemple cate aveti chef de melodii frumoase mai noi.multumesc

3 răspunsuri:
| Symona a răspuns:

Cauta pe youtobe...sigur o sa gasesti ceva nou si interesant happyhappyhappy
happy
:->

| tibiXpire a răspuns:

Depinde ce muzica asculti? happy
eu ascult de toate ( exclus manele )
dar dac esti plictisit de muzica pe care o asculti,, incearca ceva nou, asculata alt tip de muzica happy
depinde numai de tine si de starea pe care o ai,, bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ai muzica comerciala, si de aceea. Cauta pe youtube melodii ale unor cantareti de exceptie.