| sKuMpy52 a întrebat:

as vrea sa intreb despre ce cantec ar trebui sa scriu?

Răspuns Câştigător
| ellenutzza a răspuns:

Atunci cand scrii un cantec scrii despre ceaa ce simti tu in momentul acela. daca`l scrii la comanda, nu va iesi foarte frumos. atunci cand scrii un cantec din toata inima, fiecare vers reprezinta o parte din tine. o parte din sentimentele pe care le simteai in acel moment.

acum nu stiu daca te-am ajutat prea mult pentru ca nu am inteles prea bine intrebarea ta. oricum, succes! :*

2 răspunsuri:
| dragutzyka29 a răspuns:

Diana, trebuie sa simti cand scrii un cantec ca acela,, e scris in stele''
e foarte frumos

| dragutzyka29 a răspuns:

Ai putea sa scrii despre vacanta, despre scoala, despre orice.
ce iti place tie cel mai mult? despre aia sa scrii