| BuLLetBtwin a întrebat:

as vrea sa ma apuc de chitara. ce parere aveti despre aceasta ca calitate/pret, merita cumparata? http://www.okazii.ro/......-husa.html

3 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

Parerea mea e sa nu iti iei de pe internet. in poza pare cam micuta iar la pretul asta o iei noua din magazin si primesti si pană si ti-o si acordeaza pe loc.

| Mariukas a răspuns:

Buna! Merita numai in cazul in care tu esti hotarat se te tii de chiatara... dar daca iti place si crezi ca va tine eu zic ca da...

| VerdeCaPortocala a răspuns:

Dc nu?happy meritahappy